Filtruj

Praca Kierowca - Braniewo

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Braniewo

Zakres obowiązków: Przewóz rowarów samochodem dostawczym do 3,5 tony na zlecenie pracodawcy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz Rosji. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - rosyjski (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły) umiejętność - prawo jazdy kategoria - B...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kierowcę KAT D

MAGDALENAMAGDALENA
Braniewo

Zatrudnię kierowcę autobusu z uprawnieniami do obsługi linii regularnej Braniewo - Elbląg Szczegóły zatrudnienia do ustalenia drogą elektroniczną lub telefonicznie....

12.12.202312.12.2023

Kierowca Międzynarodowy , Pełny ADR

WŁADYSŁAWWŁADYSŁAW
Braniewo

Zatrudnię kierowcę C+E , ADR pełny Ruch krajowy oraz międzynarodowy Wynagrodzenie od 8 000-13 000 tyś netto ....

03.07.202303.07.2023
od 11000 zł