Filtruj

Praca Kierowca - Mokre

1-3 z 3 ofert pracy

Praca szuka ciebie

nowa oferta
PATRYCJAPATRYCJA
Słomków Mokry

Piekarnia Drożdżyk Słomków Mokry poszukuję kierowcy do rozwożenia pieczywa w godzinach porannych więcej informacji pod numerem telefonu...

09.05.202409.05.2024
od 3800 zł

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (C+E)

nowa oferta
GRUPA EKO AGNIESZKA FRĄTCZAKGRUPA EKO AGNIESZKA FRĄTCZAK
Koźmin

Zakres obowiązków: Przewóz makulatury, tworzyw sztucznych; I umowa na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony; praca na terenie województwa dolnośląskiego + Niemcy ; jedna zmiana od 08.00 do 16.00 (zgodnie z czasem pracy kierowcy na trasach międzynarodowych); Wymagania: wykształcenie - podstaw...

Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E Niemcy

KRYSTIANKRYSTIAN
Chojnice

Witam, szukam osoby chętnej do pracy jako kierowca C+E w niemieckiej firmie. Niemiecka umowa o pracę, podstawa plus diety. ( Podstawa 2700 € plus delegacje ). Wymagane doświadczenie oraz komunikatywnie niemiecki bądź angielski. System pracy 2/1 ( 2 tygodnie w pracy, tydzień w domu ). Pomagam z dojaz...

07.05.202407.05.2024