Filtruj

Praca Klejenie - Lipno

1-3 z 3 ofert pracy

OCIEPLANIE ELEWACJI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lipno

Numer oferty: StPr/24/0490Obowiązki:Przygotowanie ścian do ocieplania, klejenie styropianu, naciąganie kleju wykończenie tynkiem.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Górna 28, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MARCIN KARCZEWSKIZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MARCIN KARCZEWSKI
Lipno

Zakres obowiązków: Przygotowanie ścian do ocieplania, klejenie styropianu, naciąganie kleju wykończenie tynkiem. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Hydraulik z doświadczeniem - Lider

AIM WORLD SERVICESAIM WORLD SERVICES
Słupsk

Masz doświadczenie w pracy jako Hydraulik - Lider? Świetnie trafiłeś! Poszukujemy osób do pracy w bazie Wojskowej w REDZIKOWIE KOŁO SŁUPSKA.Zakres obowiązków: · Wybór typu i rozmiaru rur oraz powiązanych materiałów i urządzeń, takich jak podpory, wieszaki i siłowniki hydrauliczne, zgodnie ze specyfi...

20.05.202420.05.2024