Filtruj

Praca Klinkier - Ruda Śląska

1-3 z 3 ofert pracy

MURARZ

ZAKŁAD REMONTÓW BUDOWLANYCH BLACHARSKO DEKARSKICH ALEKSANDRA HAJOKZAKŁAD REMONTÓW BUDOWLANYCH BLACHARSKO DEKARSKICH ALEKSANDRA HAJOK
Ruda Śląska

Zakres obowiązków: remonty kominów, tynkowanie, murowanie kominów cegłą klinkierową Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Murarz Min. 1 rok doświadczenia. Kontakt telefoniczny. Praca pon-pt 7-15 sobota dla chętnych 7-13 niedziele wolne Praca głównie na terenie Rudy Śląsk...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MURARZ-TYNKARZ

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PEDRO ZDZISŁAW WALENCZAKPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PEDRO ZDZISŁAW WALENCZAK
Ruda Śląska

Zakres obowiązków: murowanie ścian, kominów, klinkieru-cegła, klinkier Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Murarz-tynkarz* umiejętność - murarz - tynkarz Wymagane umiejętności w zawodzie. Praca na terenie woj. śląskiego do 30 km. Pracodawca dowozi z ul. Szczęść Boże....

21.05.202421.05.2024

PRACOWNIK BUDOWLANY - MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW

LIVRET WORLD SP. Z O.O.LIVRET WORLD SP. Z O.O.
Tychy

Zakres obowiązków: Klejenie styropianu, siatki, położenie kleju, tynku lub klinkieru. Mile widziana znajomość z zakresu hydroizolacji balkonów. Praca na terenie śląska w godz. 07:00-15:00. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wykształcenie min. podstawowe, prawo j...

29.04.202429.04.2024