Filtruj

Praca Konserwator Fizycznej - Międzyzdroje

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator budynku (praca w hotelu)

AMBER BALTIC RE SP. Z O.O.AMBER BALTIC RE SP. Z O.O.
Międzyzdroje

Vienna House - jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 2 letnim doświadczenie w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie. Więcej informacji o nas znajdziesz na viennahouse.com W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem! Obecnie poszukujemy osoby na stanow...

16.04.202416.04.2024

KONSERWATOR

AMW REWITA SP. Z O.O.AMW REWITA SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac naprawczo -remontowych na terenie obiektów: drobne prace elektryczne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek, świetlówek), prace związane z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów a...

27.03.202427.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KONSERWATOR / pracownik działu technicznego

VISITO.PL SP. Z O.O.VISITO.PL SP. Z O.O.
Świnoujście

Poszukujemy KonserwatoraOpis stanowiska:- Bieżący nadzór i kontrola stanu technicznego,- Współpraca z działem recepcji i działem sprzątającym,- Reakcja na bieżące potrzeby i zgłoszenia,- Małe remonty i renowacje.Wymagania:- Doświadczenie,- Prawo jazdy kat. B- Dyspozycyjność, obowiązkowość i punktual...

08.04.202408.04.2024