Filtruj

Praca Konserwator Maszyn - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK - KONSERWATOR R71/1213-593/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/1214Obowiązki:Utrzymanie w ruchu maszyn pod względem gospodarki smarowniczej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne, mile widziane doświadczenie Miejsce pracy: TORUŃSKA 222, 87-800 Włocław...

11.06.202411.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SERWIS TECHNICZNY MIS POLSKA SP. Z O.O.SERWIS TECHNICZNY MIS POLSKA SP. Z O.O.
Włocławek

Zakres obowiązków: Utrzymanie w ruchu maszyn pod względem gospodarki smarowniczej. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne, mile widziane doświadczenie...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik i konserwator maszyn

TOMASZTOMASZ
Sarnówka

Masarnia MATRO Bracia Pietruszka z siedzibą w Rawiczu przy ul. Ceglanej 2 zatrudni osobę na stanowisko: MECHANIK I KONSERWATOR MASZYN Wymagania : *praca w godzinach porannych, *aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych, *doświadczenie w pracy mechanika. Obowiązki: *...

08.03.202408.03.2024