Filtruj

Praca Konserwator - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU/ ZŁOTA RĄCZKA - LEGNICA

GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.
Legnica

Firma GOLDEN SERWIS, zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży oraz rekrutacji, poszukuje obecnie dla swojego klienta technika utrzymania obiektu do pracy w Legnicy.Obowiązki Bieżące prace remontowo-budowlane (wymiana płytek, fugowanie, malowanie, uszczelnianie itp.). Wykonywanie codziennych ...

07.06.202407.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnię pracownika na stanowisko elektryk-konserwator do o

GAL-INSTALGAL-INSTAL
Legnica

Zatrudnię pracownika na stanowisko elektryk-konserwator do obsługi technicznej obiektów.Wymagane predyspozycje:- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu- dobra organizacja pracy, terminowość, odpowiedzialność- dokładności i zaangażowanie w wykonyw...

14.05.202414.05.2024

Mechanik- konserwator utrzymania ruchu

KADRYKADRY
Kostrza

Zakres obowiązków: konserwacja, bieżące naprawy i regeneracja maszyn , urządzeń i ich części pomoc przy doraźnym usuwaniu awarii mechanicznych dbanie o stan maszyn pozwalający utrzymać je w stanie zapewniającym ciągłość produkcji Wymagania: mile widziane wykształcenie średnie zawodowe/techniczn...

29.05.202429.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0175 s