Filtruj

Praca Ksiazka Przychodow - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

SEO & Content Coordinator

SEMCORE SP. Z O.O.SEMCORE SP. Z O.O.
Łódź

Z dumą mówimy, że jesteśmy pierwszą agencją SXO w Polsce . Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX . Wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje Klientowi największą wartość . Naszą misją jest wspieranie Klientów w osiąganiu wyższych przychodów . Mamy mnóstwo pomysłów, który...

20.04.202420.04.2024
od 8000 zł

Młodszą Księgową Zatrudnimy

BIURO STRATEGII PODATKOWYCHBIURO STRATEGII PODATKOWYCH
Łódź

Zakres obowiązków:Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego. Prowadzenie rejestrów VAT. Księgowanie dokumentów (podatkowa książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość).Sporządzenie deklaracji podatkowych.Sporządzanie sprawozdań finansowych. Wymagania: Umiejętność obsługi komputera. znajomoś...

10.04.202410.04.2024

zatrudnię księgową

BEATABEATA
Łódź

Zatrudnię księgową na pełny etat. Prowadzenie ksiąg handlowych i książek przychodów i rozchodów. Sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT, CIT, PIT i inne. Wykształcenie minimum średnie-ekonomiczne, preferowana specjalizacja rachunkowość. Znajomość programu CDN Optima. Wskazana wiedza z zakresu rach...

09.04.202409.04.2024