Filtruj

Praca Ksiegowy - Kamień Pomorski

Pracownik HELPDESK w dziale finansowo- księgowym z orzeczeniem o niepełnosprawności- praca zdalna

nowa oferta
BPO NETWORK SP. Z O.O.BPO NETWORK SP. Z O.O.
Kamień Pomorski

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, s...

06.09.202406.09.2024

Doradczyni / Doradca Klientów Biznesowych

BNP PARIBAS BANK POLSKA S. A.BNP PARIBAS BANK POLSKA S. A.

Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych skierowanych do Klientów firmowych; Znajomość dokumentów księgowych działalności gospodarczej oraz form opodatkowania; Rzetelna postawa wobec Klientów i zespołu; Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych; Dynamizm i skutecz...

02.09.202402.09.2024

PRACOWNIK BIUROWY

INQUBATOR SP. Z O.O.INQUBATOR SP. Z O.O.
Gryfice

Zakres obowiązków: OBSŁUGA SEKRETARIATU, PRZYJMOWANIE KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ, ZARZĄDZANIE KORESPONDENCJĄ WYCHODZĄC. SKANOWANIE I ARCHIWIZOWANIE DOKUMENTACJI, PROWADZENIE EWIDENCJI I ZESTAWIEŃ. PRACA Z DOKUMENTACJĄ FINANSOWO - KSIĘGOWĄ (W TYM FAKTURY) PROWADZENIE ROZLICZEŃ PRACOWNICZYCH Wymaga...

29.08.202429.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0227 s