Filtruj

Praca Kuchni Kucharz - Szczawnica

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię Kucharza do restauracji hotelowej w Szczawnicy

HOTEL SMILEHOTEL SMILE
Szczawnica

Zatrudnię Kucharza do restauracji hotelowej w SzczawnicyWymagane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Z naszej strony oferujemy:umowę o pracę po okresie próbnym,przeszkolenie / zdobycie doświadczenia pod okiem Szefa Kuchni,pracę w pełnym wymiarze godzin,elastyczny grafik,wynagro...

01.05.202401.05.2024

PRACA Kucharz/ Pomoc kuchenna Karczma Nowy Sącz

PRACAPRACA
Nowy Sącz

Karczma Lachów Sądeckich poszukuje pracowników na stanowisko Kucharz /Pomoc kuchenna Stworzyliśmy odnowioną karczmę i wyjątkowe miejsce na mapie Nowego Sącza , jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia, wesela, eventy .. Jeśli chcesz być jego częścią to dołącz do naszego nowego zespołu na stanowisk...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ

Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Przygotowywanie, gotowanie i wydawanie potraw kuchni polskiej. Praca w barze w Nowym Sączu, I zmiana 9-17. Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane gastronomiczne, mile widziane doświadczenie Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe zawód - Kucharz* staż...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0211 s