Filtruj

Praca L M Group Sp Z O - Opoczno

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

WIS-GROUP SP. Z O.O.WIS-GROUP SP. Z O.O.
Opoczno

Zakres obowiązków: transport towarów po krajach Unii Europejskiej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) umiejętność - PRAWO JAZDY KAT. C+E...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

specjalista ds. administracji magazynowej

MARTAMARTA
Gracuch

OPIS Drewmex Group sp. z o.o. - lider europejskiego rynku blatów dębowych, płyt meblowych oraz produktów ogrodowych, ze względu na dynamiczny rozwój poszukuje pracownika na stanowisku: specjalista ds. administracji magazynowej Miejsce pracy: Gracuch 1C; 26-200 Końskie Zadania: Prowadzenie i utr...

11.04.202411.04.2024

Sprzedawca Neonail/Beauty Konsultant - Tomaszów Mazowiecki

COSMO GROUP SP. Z O.O.COSMO GROUP SP. Z O.O.
Tomaszów Mazowiecki

Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 17 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Pols...

03.11.202303.11.2023