Filtruj

Praca Lakiernik Proszkowy - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Malarz proszkowy/Lakiernik BELGIA

ANTONINAANTONINA
Lublin

Zatrudnimy na stanowisko: MALARZ PROSZKOWY/LAKIERNIK - Belgia Opis stanowiska: -praca w zakładzie produkującym elementy metalowe - malowanie w komorze lakierniczej- uzupełnianie detali pistoletem natryskowym Wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziana znajomość ...

30.04.202430.04.2024
od 18000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Lakiernik proszkowy | Piaskarz | Karoseria aut dostawczych | Holandia

WARX PERSONEELWARX PERSONEEL
Lublin

Dla naszego klienta w Zwolle poszukujemy pracowników na stanowiska lakiernika proszkowego i/lub piaskarza. Firma świadczy usługi w zakresie śrutowania, czyszczenia przedmiotów przemysłowych, elementów pojazdów ciężarowych, użytku publicznego. Jako lakiernia posiadają profesjonalny sprzęt, duże kabin...

24.04.202424.04.2024
od 64 zł

LAKIERNIK

SIPMA S. A.SIPMA S. A.
Lublin

Zakres obowiązków: Przygotowanie powierzchni pod lakierowanie i przygotowanie wyrobu lakierniczego do aplikacji. Wymagania: wykształcenie - mechaniczne średnie zawodowe umiejętność - doświadczenie zawodowe umiejętność - dokładność, sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków umiejętność - ...

23.04.202423.04.2024