Filtruj

Praca Lezaca - Zalesie

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w przemyśle

LECHLECH
Załom

OPIS Poszukujemy pracownika na stanowisko: -mistrz zmiany -obsługa linii produkcyjnej wytwarzającej zbiorniki plastikowe. Praca w systemie trójzmianowym. Mile widziane doświadczenie przy produkcj, obsługa wózka widłowego. Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych i peryferyjnych; nadzó...

27.03.202427.03.2024
od 5550 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

nowa oferta
Gruszczyce

Zakres obowiązków: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste w przemyśle. Wykrawacz, rozbieracz piersi z kurczaka z korpusu drobiowego Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Opieka nad seniorem

WERONIKAWERONIKA
Wróblew

Opieka całodobowa wraz z zamieszkaniem.Poszukujemy opiekunki dla 95letniej kobiety. Jest po złamaniu biodra, przez najbliższe 4 tygodnie musi leżeć. Babcia może siadać, jest komunikatywna, dalsze prognozy są dobre. Aktualnie wymaga całodobowej opieki - gotowania i podawania posiłków, przewijania, pr...

22.04.202422.04.2024
od 4700 zł