Filtruj

Praca Mac S B - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Merchandiser mobilny

nowa oferta
INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Kraśnik

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Jesteś perfekcjonistą i szukasz pracy, w które...

10.05.202410.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Nowa Restauracja McDonald's MOP Obroki zatrudni na stanowisko Menadżer

nowa oferta
KIEROWNIK RESTAURACJIKIEROWNIK RESTAURACJI
Obroki

Praca dotyczy Restauracji znajdującej się na MOP Obroki: Odległość restauracji od miejscowości: Niedrzwica Duża-8 km Strzyżewice-7 km Borzechów-13 km Bychawa-16 km Marianówka-5 km Wilkołaz-6 km Kraśnik-19 km Szukasz zgranej ekipy, z którą ramię w ramię będziesz osiągać kolejne cele? Czujesz...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POLICJANT SŁUŻBY PREWENCJI

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIEKOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIE
Janów Lubelski

Zakres obowiązków: ochrona zycia i zdrowia ludzi oraz mienia ochrona bezzpieczeństwa publicznego wykrywanie przestępstw realizowanie innych zadań Policji Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1...

08.05.202408.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 1,6276 s