Filtruj

Praca Mag - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ MIG/MAG (NR 1151)

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Inowrocław

Numer oferty: StPr/24/1151Obowiązki:spawanie elementów konstrukcyjnychWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 82A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSp...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
ZAWMAT DARIUSZ ZAWIERUCHA SP. K.ZAWMAT DARIUSZ ZAWIERUCHA SP. K.
Inowrocław

Zakres obowiązków: spawanie elementów konstrukcyjnych Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz MIG 135/TIG 141 - BYDGOSZCZ

nowa oferta
MARIIAMARIIA
Inowrocław

Poszukujemy pracownika na stanowisko SPAWACZ MIG/TIG Miejsce pracy: Bydgoszcz, Śródmieście Praca na zamkniętej hali produkcyjnej. WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE LUB DOŚWIADCZENIE NA POWYŻEJ PODANYM STANOWISKU Opis stanowisk i powierzonych prac: MAG 135 Spawanie elementów stalowych (stal konstrukcyjn...

22.05.202422.05.2024
od 31 zł