Filtruj

Praca Magazynier - Bielany

РІЗНОРОБОЧІ praca w hurtowni materiałów budowlanych - magazynier

nowa oferta
MW WORKMW WORK
Bielany Wrocławskie

РІЗНОРОБОЧІ 23 зл / год на руки - КОМПАНІЯ - оренда будівельного устаткування-опалубка, будівельні ліси і т. Д м. Пачково - ОПИС РОБОТИ - на майданчику і в складі : навантаження, розвантаження, поточний ремонт і обслуговування опалубки і будівельних лісів різного типу і розміру. - УМОВИ РОБОТИ - ...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Magazynier Flora Sp. z o.o. / Oddział Mietków

nowa oferta
FLORA SP. Z O.O.FLORA SP. Z O.O.
Mietków

„FLORA” Sp. z o.o. – dynamiczna firma o wieloletniej tradycji, prowadząca działalność handlową na rynku rolniczym poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Mietków , woj. dolnośląskie Wymagania: uprawnienia na wózek widłowy, samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowią...

Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER-LOGISTYK

Legnica

Zakres obowiązków: według programu stażu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż EFS+ dla osoby bezrobotnej...

25.04.202425.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0283 s