Filtruj

Praca Magazynier - Bielany

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier

nowa oferta
HENRY KRUSE SP. Z O.O.HENRY KRUSE SP. Z O.O.
Bielany Wrocławskie

Magazynier Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru Kompletowanie i pakowanie towaru Wydawanie towaru i obsługa klienta Utrzymywanie porządku w magazynie Obsługa wózka widłowego Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym Uprawnienia ...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier Świebodzice

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Świebodzice

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 Magazynier Świebodzice ...

Magazynier (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Legnica

Obowiązki: obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek, przygotowanie wysyłek do klientów, rozmieszczanie towarów w odpowiednich miejscach, prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym, inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie. Wymagania: zdolności manualne, dyspo...

08.05.202408.05.2024