Filtruj

Praca Majster Budowy - Henryków

1-2 z 2 ofert pracy

MAJSTER BUDOWY

HYDRORAZ PIOTR BERLIŃSKI, PRZEMYSŁAW HUDY S. C.HYDRORAZ PIOTR BERLIŃSKI, PRZEMYSŁAW HUDY S. C.
Henryków

Zakres obowiązków: w zawodzie wysokość wynagrodzenie do negocjacji Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - monter sieci wodnych i kanalizacyjnych (instalacje wewnętrzne i zewnętrzne) umiejętność - Umiejętności w zawodzie umiejętność - OBSŁUGA NIWELATORA doświadczenie...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca - majster budowy

GP-SYSTEMSGP-SYSTEMS
Kamieniec Ząbkowicki

Nawiąże współpracę z Majstrem Budowy, osobą odpowiedzialną i godna zaufania. W zakresie współpracy prowadzenie prac budowlanych, pilnowanie terminów i poprawności realizacji. Obszar działania do omówienia, a wybór ekipy pomocników pełna dowolność. Interesuje mnie współpraca długofalowa. Zapraszam do...

28.05.202428.05.2024
od 8000 zł