Filtruj

Praca Malarskich - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Obsługi Klienta i E-commerce: Branża narzędziowa

MARCINMARCIN
Lublin

SYSTEMYNATRYSKOWE.PL – jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą wysokiej klasy, profesjonalnych narzędzi dla branży budowlanej i wykończeniowej. W naszej ofercie znajdują się agregaty do natrysku hydrodynamicznego, oświetlenie robocze, elektronarzędzia, materiały i inne rozwiązania dla wykonawców z c...

13.05.202413.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSERWATOR MALARZ

PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZPRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ
Lublin

Zakres obowiązków: wykonywanie prac malarskich i ogólnobudowlanych (napraw, konserwacji) ------------------------------------------------ PSM ,,Kolejarz'' Administracja Osiedla ,,Bronowice III- Maki'' Lublin ul. Wierzbowa 13 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Pozostali malarze i po...

08.05.202408.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lublin

Numer oferty: StPr/24/1219Obowiązki:wykonywanie prac malarskich i ogólnobudowlanych (napraw, konserwacji)------------------------------------------------PSM ,,Kolejarz'' Administracja Osiedla ,,Bronowice III- Maki'' Lublin ul. Wierzbowa 13Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodoweZ...

Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie