Filtruj

Praca Malarskich - Lublin

1-2 z 2 ofert pracy

KONSERWATOR MALARZ

nowa oferta
PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZPRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ
Lublin

Zakres obowiązków: wykonywanie prac malarskich i ogólnobudowlanych (napraw, konserwacji) ------------------------------------------------ PSM ,,Kolejarz'' Administracja Osiedla ,,Bronowice III- Maki'' Lublin ul. Wierzbowa 13 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Pozostali malarze i po...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lakiernik samochodowy - praca w Szwecji (1498)

REDITUS LTREDITUS LT
Lublin

Obecnie dla naszego klienta ze Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:Lakiernik samochodowyLokalizacja: Helsingborg.Zadania: samochody przygotowujące do prac malarskich i malarskich.Wymagania: język angielski, podobne doświadczenie zawodow, samozatrudnienieOferujemy: umowę o pracę na pełny eta...

07.03.202407.03.2024