Filtruj

Praca Malarz Lakiernik - Biel

1-2 z 2 ofert pracy

MALARZ/ LAKIERNIK

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bielice

Numer oferty: StPr/24/0467Obowiązki:Malowanie elementów i konstrukcji drewnianych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Godziny czasu pracy: 7.00-15.00. Wymagane doświadczeni...

08.05.202408.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

FABRYKA OKIEN I DRZWI DZIADEK SP. Z O.O.FABRYKA OKIEN I DRZWI DZIADEK SP. Z O.O.
Bielice

Zakres obowiązków: Malowanie elementów i konstrukcji drewnianych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Godziny czasu pracy: 7.00-15.00. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Preferowany ko...

07.05.202407.05.2024