Filtruj

Praca Malarz Lakiernik - Buda

1-2 z 2 ofert pracy

MALARZ - LAKIERNIK

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DREMEX SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DREMEX SP. Z O.O.
Budy Głogowskie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Możliwość przyuczenia, atrakcyjny system premiowania, praca w przyjaznej atmosferze, możliwość awansu , praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJ...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Belgia- klejarz wykładzin/ paneli lub lakiernik/malarz przemysłowy

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Warszawa

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. PRODUKCJA WAGONÓW Szukamy: • klejarz • malarz przemy...

05.04.202405.04.2024
od 9000 zł