Filtruj

Praca Malarz Lakiernik - Dobrzyca

1-3 z 3 ofert pracy

MALARZ - LAKIERNIK

USŁUGI TARTACZNE NOWAK - TRAK KRZYSZTOF NOWAKUSŁUGI TARTACZNE NOWAK - TRAK KRZYSZTOF NOWAK
Dobrzyca

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LAKIERNIK/MALARZ

MIKROMA POLSKA S. A.MIKROMA POLSKA S. A.
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe - lakiernik Doświadczenie w zawodzie Przygotowanie oraz lakierowanie elementów oraz podzespołów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1...

07.06.202407.06.2024

Malarz / Lakiernik przemysłowy (możliwość przyuczenia)

STEEL RBB SP. Z O.O. SP. K.STEEL RBB SP. Z O.O. SP. K.
Jarocin

Nowoczesne Przedsiębiorstwo STEEL RBB Sp. z o.o. Sp. k. w Jarocinie w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Malarz / Lakiernik przemysłowy lub osoba chętna do przyuczenia Opis stanowiska: Hydrodynamiczne nakładanie warstw lakieru na wyprodukowane elementy za pomocą agregat...

21.12.202321.12.2023