Filtruj

Praca Malarz Przemyslowy - Jedlicze

1-2 z 2 ofert pracy

MALARZ PRZEMYSŁOWY K/M (JEDLICZE, UMOWA ZLECENIE)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jedlicze

Numer oferty: StPr/24/07200Obowiązki:- Wykonywanie prac ogólnobudowlanych zgodnie z instrukcją i planem - Poprawki malarskie- Współpraca z innymi pracownikami na placu - Utrzymywanie porządku na stanowisku pracyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweZawód:Malarz budo...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DAAS SP. Z O.O.DAAS SP. Z O.O.
Jedlicze

Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac ogólnobudowlanych zgodnie z instrukcją i planem - Poprawki malarskie - Współpraca z innymi pracownikami na placu - Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Malarz budowlany [Zgłoszenia: E-mail...

19.06.202419.06.2024