Filtruj

Praca Manufacturing - Warszawa

121-123 z 123 ofert pracy

Inżynier procesu

ABUSZUJEWABUSZUJEW
Zielonka

Unirubber Sp. z o.o. Czołowy producent mieszanek gumowych I granulatów kolorowych EPDM a także granulatów gumowych z recyklingu poszukuje osoby na stanowisko: INŻYNIER DS. DOSKONALENIA PRODUKCJI (miejsce pracy: Zielonka okolice Węglińca) Zakres obowiązków: · Monitorowanie, analizowanie i raport...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Produkcji

BORGWARNER MOBILITY POLAND SP. Z O.O.BORGWARNER MOBILITY POLAND SP. Z O.O.
Błonie

BorgWarner jest światowym liderem w branży automotive. W BorgWarner wspólnie budujemy naszą przyszłość – przyszłość eMobilności. Nasza fabryka w Błoniu jest jedną z najnowocześniejszych na świecie. Zajmujemy się w niej produkcją części zarówno dla pojazdów elektrycznych, hybrydowych jak i spalinowy...

23.05.202423.05.2024

Pracownik Produkcji / Pomocnik Operatora - Tchibo Marki

TCHIBO MANUFACTURING POLANDTCHIBO MANUFACTURING POLAND
Marki

OPIS Twój zakres obowiązków: dostarczanie materiałów i surowców, obsługa urządzeń produkcyjnych, uczestnictwo w przezbrojeniach linii, raportowanie zużycia materiałów prace porządkowe oraz inne prace pomocnicze przy liniach produkcyjnych. Nasze wymagania: dgotowość do pracy w trybie zmianowy...

16.04.202416.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0738 s