Filtruj

Praca Meble Tapicerowane - Lipie

Zlecę Szycie - meble tapicerowane, nawiązanie współpracy ze szwalnią

WUMEXWUMEX
Lipie

Firma Wumex koło Łęki Opatowskiej nawiąże współpracę ze szwalnią, proste modele, duże ilości ZAPRASZAMY ! Lipie 1a 63-645 Łęka Opatowska...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TAPICER (NR 1879)

SOF POL SP. Z O.O.SOF POL SP. Z O.O.
Gniewkowo

Zakres obowiązków: tapicerowanie mebli Wymagania: wykształcenie - podstawowe doświadczenie w tapicerowaniu mebli (kilka miesięcy)...

11.09.202411.09.2024

Pracownik produkcji. Praca dla kobiet i mężczyzn

KAMILAKAMILA
Lubicz Dolny

Obecne poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji - Praca na urządzeniach produkcujnych w branzy metalowej miejsce pracy: Lubicz Dolny Czego oczekujemy od Ciebie: gotowości do pracy - reszty Cię nauczymy! (nie musisz mieć doświadczenia w pracy na produkcji) możliwości pracy na ...

17.05.202417.05.2024
od 4242 zł