Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Niemieckiego - Lipie

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPIUSZKOŁA PODSTAWOWA W LIPIU
Lipie

Zakres obowiązków: Nauczanie języka niemieckiego w klasie 7. Praca na zastępstwo w Szkole Podstawowej w Lipiu w roku szkolnym 2024/2025, w wymiarze 2 godz. tygodniowo. Wymagane wykształcenie wyższe - filologia niemiecka - z przygotowaniem pedagogicznym. Wymagania: wykształcenie - humanistyczne wyżs...

29.08.202429.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor języka angielskiego i/lub niemieckiego - praca dodatkowa

TUTORE SP. Z O.O.TUTORE SP. Z O.O.
Toruń

Tutore Poland to nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolska sieć szkół językowych ProfiLingua. Dołączając do naszego zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowocz...

09.08.202409.08.2024