Filtruj

Praca Mechanik Maszyn Rolniczych - Brodnica

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK/ MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brodnica

Numer oferty: StPr/24/0570Obowiązki:Naprawa maszyn i urządzeń rolniczych.Obsługa - operator maszyny do przewiertu.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C prawo jazdy kat. B Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:wykształcenie min. zawodowe lub średn...

30.08.202430.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ELEKTROENERGETYKA BALSAM KAZIMIERZ BALSAMELEKTROENERGETYKA BALSAM KAZIMIERZ BALSAM
Brodnica

Zakres obowiązków: Naprawa maszyn i urządzeń rolniczych. Obsługa - operator maszyny do przewiertu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - prawo jazdy kat. B wykształcenie min. zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat. C ------...