Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Brodnica

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brodnica

Numer oferty: StPr/24/0526Obowiązki:Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku 3 lat.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika przedszkolna lub pedagogika wczesnoszkolnaPozostałe wymagania:Pracodawca oczekuje od kandydata wykształce...

21.08.202421.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJECZKA W BRODNICYPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJECZKA W BRODNICY
Brodnica

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku 3 lat. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Pracodawca oczekuje od kandydata wykształcenia wyższego pedagogicznego- kierunek pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna. ---------------------------------...