Filtruj

Praca Mechanik Maszyn Rolniczych - Jeżewo

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik mechanika , mechanik .

MAX-ROLMAX-ROL
Jeżewo Stare

Zatrudnię pomoc mechanika maszyn rolniczych . Więcej informacji udzielę telefonicznie ....

10.11.202310.11.2023
od 123 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik ciągników rolniczych

MARK-ROLMARK-ROL
Bydgoszcz

Poszukujemy mechanika ciągników rolniczych Wymagania: znajomość budowy maszyn i ciągników rolniczych, umiejętność posługiwania się programami diagnostycznymi umiejętność posługiwania się katalogami części umiejętność czytania schematów dyspozycyjność w godzinach otwarcia sklepu: pn-pt. 7:30-16...

05.05.202405.05.2024
od 4500 zł

Mechanik maszyn rolniczych lub serwisant - OD ZARAZ!

AGRITEAMAGRITEAM
Janikowo

Obowiązki: naprawa, serwis i konserwacja maszyn rolniczych, bieżące naprawy i serwisy maszyn Wymagania: prawo jazdy (mile widziane prawo jazdy kat. T) chęć do pracy znajomość zagadnień z zakresu mechaniki rolniczej znajomość branży rolniczej doświadczenie na stanowisku mechanika Zgłoszenia...

19.01.202419.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0217 s