Filtruj

Praca Mlodszy Referent - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

młodszy referent ds. obsługi studenta międzynarodowego w Gdańsku

JUSTYNAJUSTYNA
Gdańsk

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA prowadzi rekrutację na stanowisko młodszy referent ds. obsługi studenta międzynarodowego w Gdańsku Wymagania: 1. Wykształcenie min. średnie; 2. Biegła znajomość obsługi komputera – system operacyjny Windows, pakiet MS Office; 3. Wysoka kultura osobista, odpowiedzialn...

19.03.202419.03.2024
od 4250 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY REFERENT DS. REFRUTACJI STUDENTÓW

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZAPOWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA
Gdańsk

Zakres obowiązków: Realizowanie zadań wynikających z zakresu obowiązków zgodnie z obowiązującymi przepisami i zarządzeniami, obsługa administracyjna spraw kandydatów, Obsługa programu Pro Akademia w zakresie rekrutacji kandydatów, Przygotowywanie sprawozdań i statystyk wg dyspozycji Prorektorów/ Dyr...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0544 s