Filtruj

Praca Mlodszy Referent - Gdańsk

MŁODSZY REFERENT DS. REKRUTACJI I OBSŁUGI STUDENTÓW OBCOKRAJOWCÓW

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZAPOWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA
Gdańsk

Zakres obowiązków:  Bezpośrednia obsługa spraw studentów;  Kontakt ze studentami i wykładowcami drogą telefoniczną i mailową;  Obsługa systemu dziekanatowego ProAkademia oraz systemu POLON;  Prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem studiów;  Przygotowywanie i przekazywanie akt do archiw...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY REFERENT W WYDZIALE GEODEZJI, KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI - REFERAT EWIDENCJI GRUNTÓW

Starogard Gdański

Zakres obowiązków: - bieżąca obsługa klientów referatu (osób fizycznych), - segregowanie dowodów zmian ewidencyjnych, - wysyłka korespondencji, pomoc przy prowadzeniu archiwum dowodów zmian danych ewidencyjnych; Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie branżowe wykształce...

07.05.202407.05.2024

MŁODSZY REFERENT W WYDZIALE ORGANIZACYJNYM

Zakres obowiązków: - bieżąca obsługa klientów Punktu Informacyjnego Starostwa Powiatowego (m. in. udzielanie informacji, odbieranie telefonów, rozdzielanie korespondencji, przyjmowanie i otwieranie przesyłek, praca w systemie SIDAS elektroniczny obieg dokumentów), - obsługa korespondencji przychodzą...