Filtruj

Praca Mlodziez - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Instruktor wokalny/muzyczny (pianino, gitara)

AGNIESZKAAGNIESZKA
Toruń

Fundacja Motyl w Toruniu poszukuje instruktorów wokalnych (warsztat rozrywkowy) i muzycznych (nauka gry na pianinie i gitarze) do pracy z dziećmi i młodzieżą od września 2024. Do naszego zespołu szukamy nauczycieli z pasją do muzyki, doświadczeniem pedagogicznym, ciepłem i empatią. Jako Fundacja Mo...

03.06.202403.06.2024
od 2000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Wicedyrektor Szkół dla Młodzieży w Toruniu

KADRYKADRY
Toruń

WICEDYREKTOR SZKÓŁ DLA MŁODZIEŻY Opis stanowiska: - sprawowanie nadzoru pedagogicznego - prowadzenie dokumentacji szkolnej zgodnie z przepisami prawa oświatowego - współorganizowanie egzaminów państwowych - współudział w wykonywaniu ewaluacji działań placówki Wymagania: - wykształcenie wyższe...

17.05.202417.05.2024

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. J. WYBICKIEGOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. J. WYBICKIEGO
Aleksandrów Kujawski

Zakres obowiązków: Opieka psychologiczna nad dziećmi i młodzieżą wszkole. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

14.06.202414.06.2024