Filtruj

Praca Monter Instalacji Wodno Kanalizacyjnych - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

BIUROBIURO
Bydgoszcz

Poszukujemy pracownika na stanowisko: monter sieci wodno-kanalizacyjnych. Praca na terenie Bydgoszczy i w okolicach. Mile widziane prawo jazdy kategorii B....

24.06.202424.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy montera instalacji c.o. i wod.-kan.

PIOTRPIOTR
Bydgoszcz

Obowiązki: Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wykonywanie instalacji gazowych. Praca w zespole. Montaż urządzeń instalacji sanitarnych wewnętrznych Praca na budowie. Obsługa i konserwacja instalacji sanitarnych. Umiejętność czytania projektów i rysunków technicznych. Wykonywanie instal...

19.06.202419.06.2024
od 5000 zł

Monter instalacji grzewczych i wodno - kanalizacyjnych

WARMEXWARMEX
Bydgoszcz

Firma Warmex z Dobrcza działająca w branży instalacji grzewczych i sanitarnych poszukuje pracownika na stanowisko: Monter instalacji centralnego ogrzewania i sanitarnych, hydraulik z doświadczeniem Obowiązki: montaż instalacji grzewczych montaż instalacji sanitarnych montaż instalacji i przyłąc...

17.06.202417.06.2024
od 7000 zł