Filtruj

Praca Monter Przyrzadow - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Monter konstrukcji stalowych/ Монтажник металлоконструкций

Gdańsk

Obowiązki: ręczne cięcie tlenowe z wolnej ręki /cięcie proste i ukosowanie/, wykonywanie spoin sczepnych pachwinowych i czołowych, w każdej pozycji procesem 136, montowanie elementów i zespołów przestrzennych konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej i w standardach jakościowych ob...

22.05.202422.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

STOLARZ/MONTER DS. SERWISU JACHTÓW

SUNREEF VENTURE S. A.SUNREEF VENTURE S. A.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Diagnostyka usterek oraz przeprowadzanie napraw, weryfikacja i analiza przyczyn powstawania awarii/uszkodzeń, przygotowywanie dokumentacji z procesu napraw przyrządów, zapewnienie wysokiego poziomu obsługi serwisowej, wsparcie techniczne dla klientów, praca w siedzibie firmy w Gda...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter kadłubów i rurociągów. Praca za granicą.

OLENAOLENA
Gdańsk

Praca za granicą Niemcy, Dania, Belgia. Poszukujemy doświadczonych pracowników - monterów kadłubów , monterów konstrukcji, monterów rurociągów. Obowiązki : Montaż elementów konstrukcyjnych ; Doświadczenia na podobnych stanowiskach ; Znajomość czytania rys. technicznych okrętowych ; Znajomoś...

16.07.202316.07.2023