Filtruj

Praca Monter Przyrzadow - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Monter Urządzeń Elektronicznych

nowa oferta
BERGMAN DEUTSCHLANDBERGMAN DEUTSCHLAND
Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż urządzeń pomiarowych i akcesoriów zgodnie z rysunkiem i zestawieniem materiałowymNaprawy i dokumentacja usterekWeryfikacja jakości i poprawności zmontowanych modułów, korygowanie błędówPakowanie wyprodukowanych urządzeń i akcesoriów według zestawienia materiałowego zgodnie ...

13.05.202413.05.2024

Monter remontu turbin

ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI KATOWICE S. A.ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI KATOWICE S. A.
Warszawa

Wymagania na stanowisko: obsługa podstawowych elektronarzędzi i przyrządów pomiarowych, dyspozycyjność, gotowość do pracy czasowej w delegacji, wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E gr. 2 (upr...

30.04.202430.04.2024

Monter stacji trakcyjnej elektronik elektryk

TRAMWAJE WARSZAWSKIE SP. Z O.O.TRAMWAJE WARSZAWSKIE SP. Z O.O.
Warszawa

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy! Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Zakładu Energetyki Trakcyjnej i Torów jako: Monter stacji trakcyjnej elektronik elektryk Będziesz odpowiadać za: przeglądy, konser...

16.04.202416.04.2024