Filtruj

Praca Murarskie - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy murarza

CANDIDATE COMPETENTE GMBHCANDIDATE COMPETENTE GMBH
Poznań

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w pracy tymczasowej.Nasze biuro mieści się w historycznym mieście Bauhausu - Dessau.Od kilkunastu lat nasza firma z powodzeniem rekrutuje pracowników z całej Europy. Wielu z naszych pracowników to nie tylko obywatele Niemiec, ale także Polski i Ukrainy.Nas...

22.04.202422.04.2024

Praca w gospodarstwie rolnym

ALEKSANDERALEKSANDER
Swarzędz

Potrzebny Pan do pomocy w gosp.rolnym.Jazda ciągnikiem,drobne naprawy,prace porządkowe.prace murarskie.Mile widziane takie umiejętności,choć nie jest to warunek.Możliwość zamieszkania,wyżywienia,wszystko do uzgodnienia 501570420...

27.04.202427.04.2024

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA MARCIN PRAWECKIFIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA MARCIN PRAWECKI
Rokietnica

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy wykonywaniu dociepleń budynków, przygotwanie miejsca pracy, pomoc przy szalowaniach, pomoc przy usuwaniu rusztowań, wykonywanie prac rozbiórkowych, przygotowanie zapraw murarskich. Praca na terenie woj. podkarpackiego. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0871 s