Filtruj

Praca Na Tasmie Produkcyjnej - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik recyklingu- Holandia

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Opole

Firma specjalizująca się w recyklingu poszukuje osoby na stanowisko pracownika recyklingu w miejscowości Eindhoven, Holandia. Praca będzie polegać na wykonywaniu różnorodnych zadań związanych z recyklingiem przy taśmie produkcyjnej, w ramach systemu trzyzmianowego.Główne obowiązki obejmować będą seg...

19.04.202419.04.2024

Demontaż sprzętu. Holandia! Wysoka Stawka!

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Opole

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy wHolandii wbranży recyklingowej! Szczegóły: praca polega na demontażu sprzętu elektrycznego irozkładaniu go na części, anastępnie sortowaniu metali praca przy taśmie uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane znajomość j. angielskiego wstopniu komunikatywn...

29.03.202429.03.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Holandia Pracownik produkcji język angielski lub prawo jazdy

nowa oferta
EURO PERSONNEL S.C.EURO PERSONNEL S.C.
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace produkcyjne: pakowanie, sortowanie, układanie różnych produktów spożywczych, cebulek kwiatowych, kwiatów prace w magazynie praca przy taśmie etykietowanie oraz inne prace zależne od potrzeb firmy WYMAGANIA: motywacja dostępność przynajmniej na 3 miesiące OFERUJEMY: legalne z...

28.04.202428.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0220 s