Filtruj

Praca Nauczyciel Informatyki - Mieroszów

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL INFORMATYKI

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W NOWYM SIODLESPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W NOWYM SIODLE
Mieroszów

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotu informatyki. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) -Studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie , zgodnym z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami oraz posiadania przygotowanie pedagogiczne. - studnia drugie...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL INFORMATYKI - 297

TECHNIKUM ORTOPEDYCZNE W ŚWIDNICYTECHNIKUM ORTOPEDYCZNE W ŚWIDNICY
Świdnica

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych z informatyki dla młodzieży. Praca w Technikum Ortopedycznym w Świdnicy. Zarządzanie siecią internetową szkoły, instalacja programów, dziennik elektroniczny, konserwacja komputerów, nadzór nad sroną internetową szkoły, itp. - prowadzenie szkoleń W...

18.06.202418.06.2024