Filtruj

Praca Nauczyciel Matematyki - Mieroszów

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W NOWYM SIODLESPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W NOWYM SIODLE
Mieroszów

Zakres obowiązków: . Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) -studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie , zgodnym z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami oraz posiadania przygotowanie pedagogiczne - studnia drugiego stopnia lub jednolite studnia ...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DOLNOŚLĄSKI MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W WAŁBRZYCHUDOLNOŚLĄSKI MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W WAŁBRZYCHU
Wałbrzych

Zakres obowiązków: Praca z młodzieżą niedostosowaną społecznie. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

17.06.202417.06.2024

Centrum Nauki LIMES - praca dla nauczycieli/korepetytorów matematyki

CNLIMES.SWIDNICACNLIMES.SWIDNICA
Świdnica

Centrum Nauki Limes to prężnie rozwijająca się, prywatna szkoła matematyki. Organizujemy zajęcia pozalekcyjne w kilkuosobowych grupach oraz korepetycje indywidualne. W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy do współpracy nauczycieli/korepetytorów matematyki dla dzieci ze szkół podstawo...

07.11.202307.11.2023
od 36 zł