Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Leśna

1-2 z 2 ofert pracy

Lektor/ka języka angielskiego

WIKTORIA BIELAKWIKTORIA BIELAK
Podkowa Leśna

Zostań Lektorem_ką w Early Stage! Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30-lecie. Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym roz...

14.05.202414.05.2024
od 85 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W ZGORZELCUZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W ZGORZELCU
Zgorzelec

Zakres obowiązków: nauczanie języka angielskiego; jedna zmiana w godzinach 08.00 - 16.00 (wg planu lekcji), I umowa na czas określony - 1 rok - docelowo na czas nieokreślony; Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły) zawód - L...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0305 s