Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Lwówek

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W LWÓWKU ŚL.ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W LWÓWKU ŚL.
Lwówek Śląski

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z uczniami Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: C1 - zaawansowany)...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedszkole zatrudni nauczyciela

nowa oferta
PRZEDSZKOLE POZYTYWNEGO ROZWOJUPRZEDSZKOLE POZYTYWNEGO ROZWOJU
Nowy Tomyśl

Przedszkole Pozytywnego Rozwoju szuka nauczyciela przedszkola na cały etat oraz nauczyciela języka angielskiego 2 x w tygodniu do prowadzenia zajęć z j. angielskiego. Nauczyciel wychowania przedszkolnego - cały etat (umowa o pracę) Nauczyciel języka angielskiego 2x w tygodniu (godz. oraz dni do us...

02.07.202402.07.2024

NAUCZYCIEL J. ANGIELSKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DR WANDY BŁEŃSKIEJ W NIEPRUSZEWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. DR WANDY BŁEŃSKIEJ W NIEPRUSZEWIE
Niepruszewo

Zakres obowiązków: Praca w wymiarze 7/18 w godz. pomiędzy 8-15. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: C1 - zaawansowany) umiejętność - UPRAWNIENIA PEDAGOGICZNE Wykształcenie wyższe magisterskie- filologia angielska z przygotowan...

28.06.202428.06.2024