Filtruj

Praca Nauczyciel Oligofrenopedagog - Bobrowo

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL OLIGOFRENOPEDAGOG

ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO TERAPEUTYCZNYCHZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO TERAPEUTYCZNYCH
Bobrowo

Zakres obowiązków: Realizacja planu dydaktyczno- wychowawczego według tygodniowego rozkładu zajęć, realizacja programu kształcenia i opieki w powierzonych klasach, bezstronne i obiektywne ocenianie i traktowanie uczniów. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie -...

22.08.202422.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO/ OLIGOFRENOPEDAGOG WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. RODU DZIAŁYŃSKICH W BRATIANIEZESPÓŁ SZKÓŁ IM. RODU DZIAŁYŃSKICH W BRATIANIE
Bratian

Zakres obowiązków: Nauczanie języka polskiego oraz współorganizowanie procesu kształcenia. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wymiar czasu pracy : 8/18 Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym....

27.08.202427.08.2024