Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Sztum

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

U BARANA SP. Z O.O.U BARANA SP. Z O.O.
Sztum

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z dziećmi Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne staż pracy ogółem - lata: 1 Mile widziany rok doświadczenia...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA / EDUKACJA, Nauczyciel Przedszkola

RAFAŁ WOJTCZAKRAFAŁ WOJTCZAK
Sztum

W ZWIĄZKU ZE STAŁYM ROZWOJEM POSZUKUJEMY NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DO NOWO OTWIERANEGO PRZEDSZKOLA Twój zakres obowiązków Sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym; Planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu prze...

08.05.202408.05.2024
od 5000 zł

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SIEDEM DARÓW - EWA SADOKIERSKAPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SIEDEM DARÓW - EWA SADOKIERSKA
Tczew

Zakres obowiązków: - Diagnoza psychologiczna - Obserwacja pracy z Rodziną - Pomoc psychologiczna - Współpraca z jednostkami zewnętrznymi Wynagrodzenie do uzgodnienia indywidulanie z kandydatem Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 58 777-68-08 lub przesłanie CV z dokumentami apli...

21.05.202421.05.2024