Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Morąg

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. 9 DREZDEŃSKIEJ BRYGADY ARTYLERII I PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W MORĄGUZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. 9 DREZDEŃSKIEJ BRYGADY ARTYLERII I PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W MORĄGU
Morąg

Zakres obowiązków: prowadzenia diagnozy i terapii psychologicznej dzieci i młodzieży Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne zasadnicze branżowe...

21.08.202421.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG 16/22

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM.STASZICA I CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W OSTRÓDZIEZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM.STASZICA I CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W OSTRÓDZIE
Ostróda

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych Praca w godzinach 08:00 - 15:45 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętności/uprawnienia psychologa...

30.08.202430.08.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ostróda

Numer oferty: StPr/24/1309Obowiązki:Prowadzenie zajęć dydaktycznychPraca w godzinach 08:00 - 15:45Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:umiejętności/uprawnienia psychologaMiejsce prac...