Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Wola

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG (O)

nowa oferta
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W WOLI RZĘDZIŃSKIEJPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ
Wola Rzędzińska

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z dziećmi, wsparcie psychologiczne dla rodziców i nauczycieli Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, może być osoba z orzeczonym stopni...

09.09.202409.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG W PRZEDSZKOLU

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W WOLI BATORSKIEJPRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W WOLI BATORSKIEJ
Wola Batorska

Zakres obowiązków: Obowiązki psychologa w przedszkolu zgodnie z rozporządzeniem MEN. Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Kwalifikacje nauczyciela psychologa. Doświadczenie mile widziane, ale nie jest konieczne....

21.08.202421.08.2024

PSYCHOLOG SZKOLNY - NAUCZYCIEL

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE RATAJSKIEJPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE RATAJSKIEJ
Wólka Ratajska

Zakres obowiązków: Pomoc psychologiczno - pedagogiczna w szkole dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność - praca w zespole Doświadczenie zawodowe - wskazane...

04.07.202404.07.2024