Filtruj

Praca Nauczyciel Wiedzy - Skorzewo

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel - Przedszkole Diamentowa Kraina w Skórzewie

PRZEDSZKOLE DIAMENTOWA KRAINAPRZEDSZKOLE DIAMENTOWA KRAINA
Skorzewo

OPIS Przedszkole Publiczne Diamentowa Kraina w Skórzewie poszukuje Nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze 1 etat Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (akceptujemy ostatni rok studiów), doskonałe umiejętności komunikacyjne w kontaktach z dziećmi, współpracownikami oraz rodzicami ...

03.07.202403.07.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

EARLY STAGEEARLY STAGE
Skorzewo

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego Twój zakres obowiązków prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage, personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów, współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki, aktywny udział...

30.06.202430.06.2024

NAUCZYCIEL TEORETYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ODZIEŻOWYCH

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOMONINIE IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W SOMININIEPOWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOMONINIE IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W SOMININIE
Somonino

Zakres obowiązków: Nauczyciel prowadzi zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nauczając teoretycznych przedmiotów odzieżowych w szkole ponadpodstawowej, technikach. Zadania: - realizowanie podstawy programowej MEN (w zakresie nauczanego przedmiotu); - decydowanie o metodach i sposobach realizacji podstawy ...

25.06.202425.06.2024