Filtruj

Praca Niepelnosprawny - Puck

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL LOGOPEDA

FUNDACJA WSPÓLNA DROGA NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ORAZ POCHODZĄCEJ Z RODZIN PATOLOGICZNYCH I UBOGICHFUNDACJA WSPÓLNA DROGA NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ORAZ POCHODZĄCEJ Z RODZIN PATOLOGICZNYCH I UBOGICH
Mosty

Zakres obowiązków: prowadzenie indywidualnych zajęć logopedycznych z dzieckiem niepełnosprawnym, praca w wymiarze 2/5 etatu Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - praca z dzieckiem niepełnosprawnym...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PANI SPRZĄTAJĄCA 3/4 ETATU, zapraszamy osoby z orzeczeniem

nowa oferta
PROBET SP. Z O.O.PROBET SP. Z O.O.
Gdynia

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika sprzatającego.Miejsce pracy: Gdynia, ul. HutniczaZapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.Oferujemy: Umowę o pracę, pracę od p...

13.06.202413.06.2024

Pracownik sprzątający Gdynia - także z orzeczeniem

nowa oferta
PROBETPROBET
Gdynia

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz rekrutacji osób niepełnosprawnych.Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku operatora produkcji .Miejsce pracy Gdynia ul. HutniczaGodziny pracy: 15 - 21.Zapraszamy do aplikowania także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.Oferujemy: p...

12.06.202412.06.2024