Filtruj

Praca Obsluga Obrabiarek - Myślęcin

1-2 z 2 ofert pracy

FREZER

EDBA BARTOSZ DROSAKISEDBA BARTOSZ DROSAKIS
Myślęcin

Zakres obowiązków: Obsługa frezarki, ustawianie maszyny Praca na dwie zmian - godziny pracy do ustalenia Wynagrodzenie od 9000 zł brutto Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie zawodowe, minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętnoś...

26.08.202426.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator/Operatorka obrabiarki CNC (możliwość przyuczenia)

ROLMAKO - MASZYNY ROLNICZEROLMAKO - MASZYNY ROLNICZE
Września

Operator/Operatorka obrabiarki CNC Opis stanowiska: - Obsługa tokarki CNC (HAAS) - Toczenie i wykonywanie prac związanych z obróbką elementów - Kontrola jakości wykonanych elementów - Dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi - Zgłaszanie ewentualnych usterek - Praca w systemie dwuzmianow...

19.08.202419.08.2024