Filtruj

Praca Obsluga Sklepu Internetowego - Koniecpol

Praca wielofunkcyjna obsługa sklepu internetowego, magazyn , produkcja

PRAKTIKPRAKTIK
Koniecpol

! ! ! Praca dodatkowa ! ! ! Witam poszukujemy pracownika do pracy przy drobnej stolarce z umiejętnością obsługi komputera. Opis stanowiska : Pomoc przy obróbce drewnianych elementów architektury ogrodowej docinanie malowanie skręcanie elementów drewnianych magazynowanie wystawianie produktó...

11.06.202411.06.2024
od 1800 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ŁUKASZ PASIERBFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ŁUKASZ PASIERB
Kroczyce

Zakres obowiązków: Obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedaż poprzez serwisy aukcyjne; wprowadzanie artykułów lub usług do sprzedaży internetowej. Praca na jedną zmianę w godz. 07.00-15.00. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe W...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik biurowy, przetwarzanie zamówień Allegro i sklepu WWW

GRZEGORZGRZEGORZ
Złoty Potok

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją artykułów reklamowych od 1980 roku z ugruntowaną pozycją na rynku. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kolejnego pracownika na stanowisko obsługi klienta, przetwarzanie zamówień składanych przez Allegro oraz nasz sklep internetowy. Do obowiązków pracowni...

28.05.202428.05.2024